O nas

O nas

Szacuje się, że na zaćmę cierpi w Polsce nawet 800 tys. ludzi. To poważna choroba, która nieleczona prowadzi do ślepoty. Naszą misją jest niesienie pomocy pacjentom, którzy się z nią zmagają.

Jesteśmy renomowaną kliniką okulistyczną zlokalizowaną w Czeskim Cieszynie, gdzie skutecznie i kompleksowo wyleczysz zaćmę. Od uzyskania refundacji od NFZ, przez kompleksową diagnostykę , transport i operację.

Bezpieczeństwo naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze, dlatego na miejscu czekają na Ciebie komfortowe warunki, doświadczona polska kadra lekarska oraz przyjazny personel.  Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny na rynku a sam zabieg wykonywany jest za pomocą najlepszego fakoemulsyfikatora Alcon Infiniti oraz mikroskopu operacyjnego Carl Zeiss.

Sam zabieg trwa ok. 20 minut i jest w 100% refundowany przez NFZ, a przed operacją masz możliwość wyboru soczewek, dopasowanych specjalnie do Twoich potrzeb. Dołącz do tysięcy zadowolonych pacjentów, wylecz zaćmę i daj sobie szansę na lepsze życie!

Zapraszamy do kontaktu,

Zespół Kliniki Europejskiej Grupy Medycznej Provisus

O nas
O nas
O nas

Aby dowiedzieć się więcej

albo